Maturitní plesy na klíč

Chystáte se pořádat MATURITNÍ PLES? Navštivte nás Klub Horní Bříza. Máme pro vás k dispozici  velký sál s balkonem a salonkem restaurace, zvuk, světla, kompletní servis včetně maturitní večeře, ubytování atd. Na přání zajistíme ostatní služby – grafický návrh a tisk pozvánek, zajištění programu, kapely atd.

Chcete vědět více?
www.klubhornibriza.cz
607871969 pí. Úlovcová

Agentura EURO AGENCY service s.r.o.
Kulturní Dům Klub Horní Bříza

kalkulace Maturitní ples cena ano = 1 celkem
1.pronájem  Velký sál s balkonem -   25000             1      25000
den před akcí + akce
Šatna maturanti    1000             1        1000
Místnost na tomboliu    1000             1        1000
Salonek (pokud večeře )      500                 0
2.služby Zvuk + barevná světla    2500             1        2500
Červený koberec      200             1          200
Projekce      500                 0
Pořadatelská služba    3000             1        3000

Celkem bez 21% DPH          32700
DPH 21%            6867
Celkem s DPH          39567

DŮLEŽITÉ:
Sál Vám je k dispozici již den před akcí k nácviku, výzdobě, tombole atd. Klíče od šatny pro maturanty obdržíte též den před akcí. Další šatna je určena pokud máte další účinkující. Salonek je v patře u balkonu, zde se podává Slavnostní večeře za zvýhodněnou cenu.
Při osobním setkání na sepsání smlouvy od nás obdržíte 600 kusů vstupenek,které si sami nadepíšete, naceníte a prodáte.
Míst určených k sezení je 408 (určeno pro nejbližší rodinné příslušníky),míst k stání je 192 ( určeno pro ostatní ). Viz příloha zasedací pořádek. Všechny vstupenky si prodejte za jednotnou cenu !!
Zajistíme žádost OSA za lepší cenu(potřebujeme playlist vystupující kapely !)
Pokud budete mít svoje skleničky na přípitek po stužkování, doporučujeme tyto použít spíše k přípitku při večeři !! (umyjeme a uschováme ). Na přípitek po stužkování Vám zapůjčíme naše !! ( hrozí ztráta, rozbití ..)
Zajistíme Vám občerstvení pro profesory, kapelu, účinkující(chlebíčky..)
V den akce jsou Vám k dispozici 2 bary na sále, bar v patře u balkonu a bar v naší restauraci.
Otevírací doba v den akce je do 03.00 hodin.

poradek

Více z této kategorie: « Maturitní plesy - MENU