VÍTÁ VÁS HUDEBNÍ KLUB HORNÍ BŘÍZA

Jsme největší klub v okrese. Najdete nás v klidném prostředí v Horní Bříze na sever od krajského města Plzeň. Pokaždé vás můžeme potěšit plně zásobenými bary, akcemi a koncerty, které jsou ušité na míru se skvělou atmosférou. Posedět a pobavit se můžete v příjemné, nekuřácké restauraci o 45 místech a vybrat si z minutkové kuchyně, široké nabídky pizzy a v létě a dalších slunečních dnech posedět na útulné venkovní terase cca o 20 místech, která je velice vhodná pro malé rodinné oslavy a párty. Mezi naše další nabízené služby patří i ROZVOZ JÍDEL A PIZZY.
Provozujeme diskotéky s největším sálem v okrese. Příjemné prostředí našeho VELKÉHO SÁLU se 430 místy k sezení a 150 místy k stání, s vlastním balkonem a 2 bary je velice vhodný pro větší společenské akce, jako jsou bály, maturitní plesy, taneční kurzy, taneční soutěže a různé akce pro děti.
Dále je zde pro vás k dispozici menší SALONEK o 60 místech také s vlastním barem a skvěle se hodí např. pro větší rodinné oslavy, srazy nebo svatby.
A pokud se chystáte pořádat MATURITNÍ PLES, neváhejte a kontaktujte nás! Máme pro vás k dispozici právě velký sál s balkonem a salonkem restaurace, zvuk, světla, kompletní servis včetně maturitní večeře, ubytování atd.
Na přání zajistíme ostatní služby – grafický návrh a tisk pozvánek, zajištění programu, kapely atd.

Navštivte nás! Hudební a taneční Klub Horní Bříza je to pro vás!

Více z této kategorie: « RESTAURACE A SÁLY V KLUBU

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?