RESTAURACE A SÁLY V KLUBU

Hledáte zajímavý hudební a taneční klub v Plzni a okolí? Navštivte náš Klub Horní Bříza. Můžete zde posedět v příjemné, nekuřácké restauraci o 45 místech a vybrat si z minutkové kuchyně, široké nabídky pizzy a v létě a dalších slunečních dnech posedět na útulné venkovní terase cca o 20 místech, která je velice vhodná pro malé rodinné oslavy a párty.

Vybrat si můžete z našeho JÍDELNÍHO LÍSTKU a dále pak je zde pro vás nachystané TÝDENNÍ MENU – nabídka hotových jídel.

Přijímáme stravenky!
ROZVOZ JÍDEL A PIZZY PO CELÝ DEN DLE OTVÍRACÍ DOBY
PO - ČT: 11.00 - 23.00
PÁ: 11.00 - 01.00
SO: 12.00 - 01.00
NE: 12.00 - 22.00
Objednávky na tel: 377 955 312

VELKÝ SÁL:
Provozujeme diskotéky s největším sálem v okrese. Příjemné prostředí našeho sálu se 430 místy k sezení a 150 místy k stání, s vlastním balkonem a 2 bary je velice vhodný pro větší společenské akce, jako jsou bály, maturitní plesy, taneční kurzy, taneční soutěže a různé akce pro děti.

SALONEK:
Zde je pro vás k dispozici 60 míst a tento salonek má také vlastní bar. Je vhodný na větší rodinné oslavy, srazy nebo svatby.

Neváhejte a přijďte k nám posedět. Těšíme se na vaši návštěvu!

Log In

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?